#my_STORY #LOVE_TO_REVENGE #ENOUGHT One last call,full of lies,hate and revenge Soft words for a hush purpose Non caring is what you are Player is what you become and what you always were I am just asking allah to save me from myself ,from this pain in my chest I know that I am not a victime and I realized that .so enough!!! A point must be put for the story A point,of none coming back Because love story turned to revenge story and the

منبع عکس 

یادمه اون روز بالاخره بعد از کلی بالا پایین کردن یه کپشن نوشتم برای اون پست . بعد یکی از دوستام بهم گفت من عاشق کپشن هایی هستم که برای عکس هات می نویسی . خندیدم . از فردای اون روز به این فکر میکردم مگه من چطوری کپشن می نویسم و همین سوال که چطوری اونا رو می نویسم کار رو برام سخت تر کرد و هر بار که می خواستم یه کپشن بنویسم با خودم می گفتم چطوری اونا رو می نوشتم که به چشم بقیه خوب بوده ؛ مثل کسی که تقلب کرده باشه و حالا بغل دستی برگه رو بهش نشون نمیده و مونده جواب چی باید بنویسه .

مثل همون هزار پایی که بهش می گن وقتی راه می ری اول پای 556 رو ت میدی یا 555 و همونجا می بینه دیگه نمی دونه چطوری باید راه بره ! 

مشخصات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها