seniorphotography-madisonwi-book-lover; brendaeckhardt.com; senior pictures books; senior book lover; senior photography madison wi; unique senior photos

منبع عکس

بالاخره خوندمش . یعنی درست تر اینکه بالاخره تمومش کردم . کتاب " زمانی که یک اثر هنری بودم " . کلا کتابای اریک امانوئل اشمیت سنگینه . عین کتاب های درسی باید با فکر بخونیش . مخصوصا اگه قبلا از این نویسنده کتابی خونده باشی و بدونی می خواد یه پیامی رو لا به لای کلمه هاش بهت بده . البته شاید این حرفم هم برداشت اشتباهی باشه و نباید این قدر ریز به کتاب هاش نگاه کرد . نمی دونم . تا حالا هر کتابی ازش خوندم رو خوشم اومد ولی این . یه جوری بود . از اون جور ها که نمی دونی به کسی پیشنهادش بدی یا نه . یعنی خودت هم تکلیفت با کتاب روشن نیست انگار . لحظه های خوب هم داشت ولی یا  از کتاب های دیگه اش پایین تر بود یا اون قدر بالاتر بود که به دانش من از فلسفه و اینا قد نمی داد . 

ولی یه جاهایی از کتاب برام تداعی گر یه چیزایی بود . مثلا یه جایی بود که نقاش نابینای از زندگی قبلی یکی از شخصیت های داستان کشیده بود و طبق نظر صاحب تصویر خیلی شبیه خودش بود و جالب تر اینکه می گفت این دقیقا منم ولی چطور خودم رو اینطوری ندیده بودم تا حالا . یاد ِ خودم افتادم .اینکه یه وقتایی یه جزئیاتی از رفتار و ظاهرم برای بقیه مد نظر هست که خودم هیچ وقت بهشون اینطوری نگاه نکرده بودم  یا حتی به فکرم نرسیده بود .یا مثلا یه صفتی رو از رفتار آدم پیدا می کنند و بهش اسم می دن که وقتی به زبون میارنش با خودت می گی . چه جالب که اینطوری به نظر میام . 

+ کتاب :

زمانی که یک اثر هنری بودم 

++ شما حواستون نبود عنوان چند پست قبلی یه غلط املایی داشت درستش کردم ((: . 

مشخصات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها