How To Reverse Spells When Everything Goes Wrong // Witchcraft // Magic // The Traveling Witch

منبع عکس

کلا از همون اول که داشتیم اَشکال هندسی رو یاد می گرفتیم ؛ از همون موقع مثلت از اون اشکال هندسی مورد علاقه ی من نبود . حالا دیگه چه برسه به اینکه  با عناوین دیگه بخواد وارد زندگی و روزای من بشه . متنفرم از اینکه تو یه مثلث برزخی بین آدمایی که براشون ارزش قائلم یا برام مهم اند قرار بگیرم و مجبور به انتخاب باشم . جایی که باید تمام ارزش هات رو بذاری کنار هم تا انتخاب کنی . این از همون بزرخ های زمینی ِ که امیدوارم هیچ کسی توش گیر نکنه .

وقتی دو نفر از آدمایی که براشون ارزش قائلم ازم چیزی خواستن که نمی تونستم انجامش بدم و اون قدر خودمو به اضلاع این مثلث کذایی کوبیدم تا بتونم همه چیز رو برای خودم هضم کنم که هر چند کامل موفق نشدم .

حالا برای دومین بار تو یک سال تو این مثلث افتادم و  دو نفر از آدمایی که برام مهم اند و دوسشون دارم روابطشون به مشکل خورده و من واقعا نمی تونم تو این مثلث باشم و یکی رو انتخاب کنم در حالی که هیچ نقشی تو گیر و دار روابطشون ندارم و هر دوشون برام دوست داشتنی و مهم اند . مدتی هست تو این مثلث سکوت کردم و سعی کردم همه چیز رو انکار کنم برای خودم. اما امشب دیگه دیدم هر چی بیشتر کاری نکنم ؛ بعدا کاری کردن سخت تر می شه .گوشی رو برداشتم پیام زدم ببینمش . من هیچ وقت نتونستم بین آدمایی که دوستشون دارم فقط یکی رو انتخاب کنم .

مشخصات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها