منبع عکس 

این دومین باری هست که میام اینجا چیزی بنویسم بعد کلا یه چیز دیگه می نویسم.  البته دفعه قبلی پست نشد . ولی این بار پست می شه . اهنگ جدید آرمان گرشاسبی رو روی لپ تاپ نداشتم برای همین سرچ کردم تا دانلودش کنم و یه لحظه به ذهنم رسید اسم خودمم سرچ کنم . دوست داشتم بدونم جست و جو گر گوگل چی پیدا می کنه از من . حالا بگذریم چی پیدا کرد ولی برام جالب بود که آدم هایی رو با اسم خودم پیدا کنم .البته تو دوران دانشگاه و چند تا موسسه دیگه هم فامیلی خودم رو پیدا کرده بودم ولی کسی که دقیقا اسم و فامیلیش شبیه خودم باشه نه . 

از اول تابستون که اتفاقا خیلی وقت نیست تابستون ِمن شروع شده ؛ دو تا کتاب خوندم ؛ یکی دو تا رسپی جدید رو امتحان کردم و هیچی فیلم ندیدم و به اندازه تمام عمر تو پینترست گشتم . اون قدر که دیگه الان می دونم اپلیکیشن محبوبم برای گشت و گذار اونجاست و لا غیر . تلگرام هم که محبوب من برای کارهام . من هنوز مقاومت می کنم برای مهاجرت به واتس اپ و امثالهم . وی چت که اصلا به درد نمی خورد اون دوره ای که مجبور بودم ازش استفاده کنم . در حدی که اصلا پاکش کردم از روی گوشیم الان . اینستاگرام هم یه وضعیت سو سو طوری . یعنی هم آره هم نه . وای به حالت اگه مجبور به فالو کردن یه عده باشی و تو رو دربایستی فالوشون داری . اونجا هم پیج خوب فالو داشته باشی خوبه ولی بازم پینترست یه چیز دیگه است . این از من به شما نصیحت . 

البته اگه به نصیحت کردن باشه که الان اتفاقا با کوله باری از درس و عبرت خدمت شما رسیدم . اینکه دقیقا حس می کنم بزرگ تر شدم ؛ با تجربه تر شدم ؛ پخته تر شدم و حتی رو به ته گرفتگی !! یعنی چیزایی رو فرای معنی لغویشون بهشون رسیدم که فکر می کنم برای هر کسی رسیدن به این مرحله خیلی سخت ولی خیلی خوب و لازمه . می گم سخت یعنی  دردناک ؛ یعنی ناراحت کننده؛  یعنی ترسناک . مثل وقتی که می بینی وسط بیابون ماشین خراب شده و خودت باید سعی کنی زنده بمونی و کسی نمی تونه بهت کمکی کنه . یاد بگیری که ته ِ همه چی خودت باید به فکر خودت باشی و بقیه همیشه اول خودشون رو می ذارن تو الویت . حالا من نیمدم بگم کی اشتباه می گه کی درست . یعنی من اصلا نمی خواستم از این حرفا بزنم ولی زدم !! 

اومده بودم یه خرده عکس ببینیم روز تعطیل بشوره ببره همه چی رو  ؛  همراه با گوش دادن موزیک جدید آرمان گرشاسبی به اسم " شقایق " که عنوان پست هم از شعر ِ همین اهنگه . 

مشخصات

آخرین ارسال ها

آخرین وبلاگ ها

آخرین جستجو ها