محل تبلیغات شما

من خودم قبلا وقتی می گفتن فلانی با فلان آهنگ خاطره داره بیشتر یاد ِ داستان های درام و تراژدی طور می افتادم . 

حالا خودم با نصف آهنگ های پلی لیست گوشیم خاطره های غیر درام و  غیر تراژدی طور دارم. 

مثلا امشب رفتم از اون اخر های لیست آهنگ پلی کردم و  بعد با پلی شدن اون آهنگِ  ؛ پرت شدم به جمعه ی دو یا سه سال پیش. جمعه ها ساعت 7 بیدار می شدم و خسته و خواب آلود تو راه  این آهنگ رو پلی می کردم خواب از سرم بپره . 

یا مثلا اون یکی اهنگِ که وقتی پیدا و دانلودش کردم یک هفته فقط همون پلی می شد و تمام تایمی که داشتم برای امتحان آخر ترم می خوندم اون پلی بود . 

یا یه آهنگ بود همیشه همکارم شیفت های روز جمعه پلی می کرد . یعنی الانم اون پخش شه من فکر می کنم جمعه شیفتم !

یا مثلا یکی از آلبوم های جدید چارتار تازه اومده بود ؛ و فردای انتشار اون آلبوم رفته بودم کوه ! بعد یه نفر که تو مسیر اتفاقی جلوتر از ما بود  و اصلا ربطی به گروه ما نداشت با این اسپیکر هاش کل مسیر همه رو مجبور کرد آهنگ مورد علاقه اش رو گوش بدیم . هنوزم اون آهنگه یادمه . 

یا اون آهنگ چارتار که اون شب برای اولین بار شنیدمش و نمی دونم چرا گریه ام گرفت ! 

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین جستجو ها

تبلیغات متنی
یادداشت های آشویتش شهید محمد نوربخش کتابخانه عمومی شهید اشرفی اصفهانی کبود راهنگ مرجع رزیدنت اویل mofidfile پردیس فایل درب اتوماتیک , راهبند , درب اتوماتیک شیشه ای pixfile ساخت و ساز مدرن - سازه های سبک صنعتی DissLove Audio